Play Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu | Playcard

Play Kart'a Nasıl Başvurabiliriz?

Play Kart'a Nasıl Başvurabiliriz?

Play kart başvurunu şubeye gitmeden Yapı Kredi Mobil’den, internetten, SMS ile veya Yapı Kredi Telefon Bankacılığı üzerinden yapabilirsin.*

World Üye İşyerleri'nde geçerli kampanyalardan yararlanabilir, ek hizmetlere kadar hayatını kolaylaştıran birçok ayrıcalığa sahip olabilirsin.

Play özelliklerini ve ayrıcalıklarını öğrenmek için tıkla.

*Öğrenciler başvuru için sınırsız bankacılık kanallarını kullanamamaktadır.

Yapı Kredi Mobil'den Kredi Kartı Başvurusu

Play kart başvurunu Yapı Kredi Mobil’den yapabilirsin!
Kredi Kartı başvurunu Yapı Kredi Mobil Ürün ve Başvurular menüsündeki Kredi Kartı Başvurusu alanından yapabilirsin.Online Kredi Kartı Başvurusu

Play kartın fırsatlarından yararlanmak için hemen formu doldur!

Artık kredi kartına internet üzerinden de sahip olabilirsin. Tek yapman gereken HEMEN BAŞVUR butonuna tıklamak ve başvuru formunu doldurmak.

SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Başvurunu takip etmek için ise, PLAY yaz boşluk bırak, T.C. Kimlik Numaranı 4407'ye SMS ile gönder.*

*SMS ile yapacağınız başvurular ve başvuru takibi için göndereceğiniz SMS, cep telefonu operatörünüz tarafından 1 SMS olarak ücretlendirilir.

Telefon Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak kredi kartı başvurunu yapabilir ve başvurunu takip edebilirsin.

Öğrenciler İçin Başvuru Kanalları

Öğrenciler en yakın Yapı Kredi Şubesi'ne giderek başvurularını kolayca yapabilirler.

Kefilsiz Öğrenci Başvuru Prosedürü

18 yaşını doldurmuş ve Türkiye'deki tüm üniversitelerin (Açıköğretim ve uzaktan eğitim veren üniversitelerdeki bölümler hariç) 2 yıllık bölümlerinde okuyan öğrenciler ile 4 yıllık lisans ve yüksek lisans öğrencileri Play karta kefilsiz olarak başvurabilir. Play karta kefilsiz başvuracak üniversite öğrencileri için değerlendirme kriterlerine göre tahsis edilebilecek maksimum limit tutarı 1300 TL'dir.

Başvuruda bulunan öğrencilerin Play Başvuru Formu'nu eksiksiz doldurarak, Kredi Kartı Üyelik Sözleşmesi'ni imzalamaları ve Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportun fotokopisi ve Son öğretim yılına ait öğrenci kimlik belgesinin fotokopisini ibraz etmesi gerekmektedir. (Başvuru sırasında bu belgelerin asıllarının gösterilmesi gerekmektedir.)

Kefilli Öğrenci Başvuru Prosedürü

Öğrenci tarafından doldurulacak ve imzalanacak Play Başvuru Formu'na ek olarak, kefilin de "Kefalet Formu"nu eksiksiz doldurması ve "Kefalet Sözleşmesi"ni imzalaması gerekmektedir.

Öğrenciden yukarıda belirtilen belgelerin yanında, kefilinde de aşağıdaki belgeleri iletmesi gerekmektedir.

  • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportun fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu
  • Serbet meslek sahipleri için son yıla ait tasdikli vergi levhasının fotokopisi (tüzel kişilik ise ortaklığı gösteren Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi)