Temassız Kredi Kartı - Öğrenci Kredi Kartı | Playcard

Temassız Özellik

Temassız Özellik

Play'in hayatına hız katacak yepyeni bir özelliği var: Temassız Özellik!

Temassız Özellik ile 90 TL'ye kadar olan alışverişlerinde bozuk para arama, para üstü bekleme derdi bitiyor, anında ve kolayca ödeme devri başlıyor.

Temassız Özellik Nedir? Nasıl Kullanılır?

Temassız Özellik 90 TL'ye kadar olan işlemlerin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak üzere geliştirilmiş yeni bir kart özelliğidir. Tüm kredi kartlarının üzerine yüklenebilecek bir özellik olan Temassız Özellik ile temassız alışverişin keyfini yaşamaya hemen başlayabilirsin.

Visa Paywave ve MasterCard Contactless okuyucusu olan tüm noktalarda 90 TL ve altındaki işlemler şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirilebilir. Özel okuyuculara yaklaştırılarak yapılacak temassız işlem 1 saniyeden kısa bir sürede kolayca tamamlanır.

Kartının şifresini doğru girerek yapacağın ilk alışveriş sonrasında, temassız özelliği kullanmaya başlayabileceksin. Temassız işlemlerinde kullanabileceğin toplam limit sahip olduğun her Temassız Özellik'li kart için 90 TL olarak belirlenmiştir. Yapacağın her şifreli alışveriş sonrası, Temassız Özellik limitin tekrar 90 TL olarak güncellenecektir.

Temassız Özellik Başvuru Kanalları

  • Tüm Yapı Kredi şubeleri
  • Yapı Kredi İnternet Şubesi
  • 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı
  • SMS (TMS yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranı 4454'e SMS göndererek temassız özellik yükletebilirsin.)