Kredi Kartı Limiti - Öğrenci Kredi Kartı | Playcard

Müşteri Limiti

Müşteri Limiti

Müşteri Limiti ile tüm Yapı Kredi kredi kartların artık tek bir limitte!

Müşteri limiti, eğer varsa, birden çok Yapı Kredi kredi kartını tek bir limit üzerinden yönetmeni sağlar. Tüm kartlarınla toplamda en fazla müşteri limitin kadar harcama yapabilirsin.

Kartlarının hesap kesim tarihlerini farklılaştırarak ödemelerini çok daha rahat yapabilirsin.

Play kartının limitini müşteri limitine eşitleyerek, müşteri limitin tutarında dilediğin gibi kullanabilirsin.

Sadece kredi kartı bilgilerinle İnternet Şubesi’ne giriş yaparak, Play kart limitini müşteri limitin olacak şekilde kolaylıkla güncelleyebilirsin.

İnternet Şubesi’ne Kredi Kartı İle Giriş

Play kartımızın limitini biz yönetiriz!

Sana en yakın Yapı Kredi Şubesi’nden, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan veya SMS göndererek en hızlı şekilde kredi kartı limit artırım talebini iletebilirsin.

Limit artırım talebin anında değerlendirilerek, değerlendirme sonucunun olumlu olması durumunda görüşme sonunda güncellenen müşteri limitin ve kredi kartı limitin tarafına bildirilecektir.

Kredi kartı limit artış talebini yapmak için, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı aradıktan sonra 1 – 2 – 1’i tuşlayabilir, bu menüde talebine en uygun seçimi yapabilirsin.

SMS ile limit artırım talebinde bulunmak için; aralarında birer boşluk bırakarak sırasıyla LIMIT, kredi kartı numaranın son 6 hanesi ve aylık net gelirini yazarak 4411’e gönderebilirsin. (Örnek SMS: LIMIT 123456 1234) Limit artırım talebinizi değerlendirebilmemiz için SMS gönderilen cep telefonu numarasının müşteri bilgilerin altında kayıtlı olması ve gelir bilgini herhangi bir noktalama işareti olmadan sadece tamsayı olarak yazman gerekmektedir.

Ayrıca Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden kredi kartların için limit artırım talebini dilediğin zaman kolayca iletebilirsin. İnternet şubesinde Kartlarım > Kart Hizmetleri > Limit İşlemleri adımlarını izleyerek işlemini hemen gerçekleştirebilirsin.

Play kartının limit işlemlerini İnternet Şubesi’nden hızlı ve güvenli yapabilirsin.


Düzenli limit artırım yapmak için size en yakın Yapı Kredi Şubesi’nden, Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden veya 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan otomatik limit artırım talimatı verebilirsiniz.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nda izlemen gereken adımları görmek için tıkla.

Telefon Bankacılığı Adımları
 • 1 KREDİ KARTI İŞLEMLERİNİZ İÇİN
  • 1.2 Limit ve Güncel Bakiye Bilgileriniz için
   • 1.2.1 Limit Bilginiz için
   • 1.2.1.1 Kredi Kartı ve Müşteri Limitinizi Yükseltmek için
   • 1.2.1.1 Kredi Kartı Limitini Müşteri Limitine Yükseltmek için
   • 1.2.1.1 Tüm Kartlarınızın Limitlerini Müşteri Limitine Yükseltmek için
   • 1.2.1.1 Limit Değişiklik Talepleri ve Diğer İşlemleriniz için