Play ile yurt dışında 30 TL puan kazanıyoruz! | Playcard

Play ile yurt dışında 30 TL puan kazanıyoruz!

Play ile yurt dışında 30 TL puan kazanıyoruz!

12 Ağustos - 18 Eylül 2016 tarihleri arasında yurt dışında yapılacak 150 TL ve üzeri 3. harcamaya 30 TL puan, Yapı Kredi Cüzdan uygulaması katılımı ile ek 10 TL puan, toplamda 40 TL puan kazanabilirsin!

Yurt dışı harcamalarını kolayca takip edebilmek için Döviz Hesap Özeti talimatı vermen yeterli!

Kampanyaya katılmak için TATIL yazıp bir boşluk bırakarak kartının üzerindeki müşteri numarasını 4454'e SMS ile göndermen gerekmektedir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir.

Kampanya Koşulları

Bu kampanya hakkında ne düşünüyorsun?

Kampanya Koşulları
  • Kampanya 12 Ağustos - 18 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında yurt dışında yapılan 150 TL ve üstü 3. işleme 30 TL Worldpuan verilecektir. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile gerçekleşen kampanya katılımlarında 30 TL'ye ek 10 TL, toplamda 40 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri en fazla 40 TL Worldpuan kazanılabilir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapılacak alışverişler dahil olup internet, mail order, nakit çekim, iade, puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Yurt içindeki Duty Free’lerde ve Kıbrıs’ta yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. • Kampanyaya TLcard’lar ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.
  • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
  • Kampanyaya yurtiçinden katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasının 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir.
  • Yurt dışı operatörlerince desteklemesi durumunda kampanyaya yurt dışında da kayıt olunabilecektir. Kampanyaya yurt dışından katılmak için “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının üzerindeki müşteri numarasını +905327524434’e gönderiniz. SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlar için 0,65 TL, Vodafone için 0,4 TL’dir. Yurt dışında bağlanılan operatöre göre ek ücret uygulanabilir.
  • Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 28 Eylül 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 9 Ekim 2016’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 10 Ekim 2016’da geri alınacaktır.
  • Yapı Kredi Cüzdan katılımından kazanılan ek 10 TL Worldpuan 5 Ekim 2016 tarihine kadar yüklenecektir. Puanları son kullanım tarihi 16 Ekim 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 17 Ekim 2016’da geri alınacaktır.
  • Döviz Hesap Özeti talimatı ile EUR harcamalarınızı EUR Hesap Özeti’nden, diğer döviz harcamalarınızı USD Hesap Özeti’nden takip edebilir, ödemelerinizi ilgili döviz cinsinden yapabilirsiniz. Döviz Hesap Özeti talimatınızı 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line, Yapı Kredi İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil Şube ve tüm Yapı Kredi Şubeleri’nden verebilirsiniz. Talimat vermek için Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giriş yaparak Kartlarım> Kart Hizmetleri> Diğer İşlemler ve Yetkilendirme, Yapı Kredi Mobil Şube’de ise Kartlarım> Kredi Kartları adımlarını izlemeniz yeterlidir.