Ayaz'la görüntülü konuşsam... #olurmuolur! | Playcard

Ayaz'la görüntülü konuşsam... #olurmuolur!

Ayaz'la görüntülü konuşsam... #olurmuolur!

FOX TV’de yayınlanan, Türkiye'nin en çok izlenen gençlik dizilerinden Kiraz Mevsimi’nin yakışıklısı Ayaz ile görüntülü konuşmak ister misin?

Ayaz'ın tweet'ine #olurmuolur hashtag'i ile en iyi tweet'i sen gönder, Ayaz'la görüntülü konuşma şansını yakala!

Hemen Katıl


Kampanya Koşulları

Bu kampanya hakkında ne düşünüyorsun?

Kampanya Koşulları
 • Katılımcılar, 14 Kasım 2015 tarihinde Fox TV’de yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisi entegreli  Yapı Kredi Play’in #olurmuolur kampanyası kapsamında düzenlenen yarışmaya, kendi Twitter hesapları üzerinden katılabilirler. Atılan tweetler arasından seçilecek bir tweetin sahibi Ayaz ile görüntülü konuşma hakkı kazanacaktır. Talihli Kasım ayı içerisinde, Yapı Kredi Play ve Fox TV ekipleri tarafından belirlenecek ve Yapı Kredi Play web sayfasından duyurulacaktır. Kazanan kişiye Twitter’dan DM aracılığıyla ulaşılacaktır. Katılımcıların #olurmuolur hashtag’iyle tweet atarak Twitter üzerinden yapılan yarışma, Yapı Kredi Play tarafından düzenlenmektedir.
 • Katılımcının yarışmaya katılmış sayılabilmesi için Twitter hesabı herkese açık olmalıdır. Aksi takdirde paylaşımlar tarafımızdan görülemeyeceği için değerlendirmeye alınamayacaktır.
 • Talihli @yapikrediplay hesabını takip etmek zorundadırlar. Aksi takdirde ödül almaya hak kazanamayacaktır.
  Katılımcı, yarışmaya internet yolu ile katılabilir ve katılım koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • Yapı Kredi Play kendi insiyatifi ile ve/veya elinde olmayan herhangi bir nedenden ötürü, yarışma ödüllerini, eş değerli ya da daha yüksek bedelli başka bir ödül ile değiştirme hakkına sahiptir. Ödül kullanım zamanına Fox TV tarafından karar verilecektir. Yapı Kredi Play bu konuda sorumluluk sahibi değildir.
 • Yapı Kredi Play, #olurmuolur hashtag’i ile yazılan tüm tweet’leri saklama, depolama, başka mecralarda yayınlama hakkını elinde tutar.
 • Talihli isminin Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tarafından açıklanmasını kabul etmiş olur. Talihli bu ödülü kabul ederek Yapı Kredi’nin yarışma ile ilişkili tüm tanıtım, halkla ilişkiler etkinliği ve medya için (internet siteleri, cep, televizyon, radyo ve basın dâhil olmak üzere) talihlinin adını, fotoğrafını, resmini, video görüntüsünü veya alınan ses kaydını (uygulanabildiği yerde), biyografi bilgisini, belgesini veya diğer benzer verileri ve/veya ödül bilgilerini ya da kişisel beyanlarını (ve/veya herhangi bir montajlanmış kısmını) yayınlamak için koşulsuz, bedelsiz ve daimi olarak kabul eder.
 • Yarışma boyunca #olurmuolur hashtag’i ile gönderilecek tüm tweetler, onay sisteminden geçtikten sonra TV’de yayınlanacaktır. Kamu düzenini bozucu, küfür ve hakaret içeren, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici hiçbir tweet yarışmaya dahil edilmeyecektir.
 • Yapı Kredi, herhangi bir zamanda yarışma katılım koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Yarışmaya ilişkin değişiklikler internet adresinde duyurulacaktır.
 • Yarışmaya, 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi, ödülleri verilmez.
 • Yarışmaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.
 • Kazanan kişiye 48 saat içinde ulaşılamaz veya kişi ödülü kullanamayacak durumda olursa hakkı, belirlenecek olan yedek talihliye geçecektir.
 • Talihlinin ödüle hak kazanabilmek için Play kart sahibi olması zorunludur. Talihli eğer Play kart sahibi değilse ödülünü teslim almadan önce Yapı Kredi şubesine giderek kart başvurusunda bulunmalıdır.
 • Yarışma Twitter idaresi altında değildir.
 • Kazanılan hak devredilemez, değiştirilemez, ertelenemez, nakde veya mala çevrilemez.